Tanáraink

Név
Fogadóóra
Megjegyzés
Andrási Szilvia
Építészmérnök
A hét csütörtök 2. óra
mérnöktanár, villamosmérnök
B hét hétfő 3. óra
Fizika szakos középiskolai tanár, Okleveles Matematikatanár
Császár Marianna
B hét kedd 5. óra
automatizálási üzemmérnök
A hét csütörtök 2. óra
Matematika szakos középiskolai tanár,Testnevelés szakos tanár
Donáczy Gábor
B hét kedd 2. óra
Mérnök-informatikus
Fári Annamária
Szakmai igazgató helyettes, Szakoktató
Fehér Ferenc
B hét kedd 6. óra
Tájfutó szakedző, okleveles egészségfejlesztés-tanár és okleveles testnevelőtanár
B hét péntek 2. óra
műszaki szakoktató (gépészet)
Hajdu Melitta
B hét csütörtök 4. óra
építőmérnök
óraadó, Műszaki tanár (magasépítési ágazat)
B hét szerda 4. óra
Testnevelés szakos középiskolai tanár
Horváth István László
A hét kedd 5. óra
történelem-földrajz szakos középiskolai tanár
A hét hétfő 7. óra
Épületgépész tanár, Gyakorlati oktatásvezető
Katona Péter
Műszaki menedzser, villanyszerelő technikus
Kiss Katalin
A hét hétfő 3. óra
matematika- kémia szakos tanár
Kummer Gyula
B hét kedd 2. óra
Üzemmérnök(távközléstechnika)
Kurucz Gyula
A hét kedd 2. óra
villamos műszaki szakoktató
Luca Krisztián
Mérnök informatikus
Márkus Tamás
Mérnök informatikus
B hét kedd 3. óra
Német nyelvtanár
Németh Marianna
Építészmérnök
B hét szerda 3. óra
Építőmérnök
Fizika szakos középiskolai tanár, Igazgató
"B" hét szerda 4. óra
Történelem szakos középiskolai tanár, Könyvtáros
Pánger Éva
B hét csütörtök 2. óra
angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
B hét hétfő 7. óra
Okleveles építészmérnök, tanár-mérnöktanár
B hét hétfő 7. óra
Gépészmérnök (Épületgépész), Műszaki tanár
A hét péntek 3. óra
műszaki szakoktató (villamosipar)
A hét hétfő 5. óra
Magyar szakos középiskolai tanár
Salamon Péter
óraadó, informatika szakos
Sebestyén Zoltán
óraadó, építész szakos
A hét kedd 5. óra
Orosz-angol szakos tanár
óraadó ,építészmérnök
B hét kedd 3. óra
Angol nyelv és irodalom szakos tanár
Szabó Ágnes
A hét csütörtök 2. óra
Magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár
Szántó Béla
A hét szerda 6. óra
Műszaki szakoktató( építő szakirány)
Szekeres Dávid
Földrajz, angol szakos középiskolai tanár
Szenténé Toplak Ildikó
B hét kedd 3. óra
Matematika-Fizika szakos középiskolai tanár. Általános igazgató helyettes
Talabér Antal
óraadó , automatizálási üzemmérnök
Tölli Tamásné Bálizs Zsuzsanna
A hét hétfő 2. óra
Történelem, angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár
Tóthné Ekler Hajnalka
óraadó, pénzügy,vállalkozás
Matematika, kémia, informatika szakos középiskolai tanár
óraadó, Műszaki tanár (építészet)

Nevelő és oktató munkát segítő:

Hári Andrea - iskolatitkár - francia nyelvtanár
Grófné Király Andrea - laboráns - pedagógia szakos nevelő